İşin Esprisi

İşin Esprisi

logo
İşin Esprisi Biziz...

1990'DAN BU GÜNE...

1990 Yılında alüminyum – krom korkuluk sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulan işletmemiz, 2007 yılında da ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek Alüminyum Doğrama, Katlanır ve Kayar cam, Korkuluk, Çatı Kapatma, Alüminyum Pergole, PVC, Garaj Kapıları, Panjur, Sineklik gibi sektöründe ihtiyaç olan tüm hizmetleri bünyesine katarak çalışmalarında showroomunda devam etmiştir.

2003 yılında şahıs firması olarak başlattığımız firmamız alüminyum korkuluk sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 2007 yılında da ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek Alüminyum Doğrama, PVC Doğrama, Katlanır ve Kayar cam, Korkuluk, Çatı Kapatma, Alüminyum Pergole, Panjur, Sineklik gibi sektöründe ihtiyaç olan tüm hizmetleri bünyesine katarak, çalışmalarına devam etmiştir.

Bayilerimiz arasında bulunan Schüco, Rehau, IQ Alüminyum gibi kaliteli firmaların ürünlerini kullanmaktayız.

Image

Misyonumuz

İnsana değer veren, kalite, güvenlik ve estetiği olmazsa olmaz olarak gören yapımız bu unsuru "Misyonu" olarak benimsemiştir.

Espri Alüminyum, rekabetçi olmak, riskleri daha iyi yönetebilmek, ürün ve hizmetlerini söz verilen kalitede, sürede ve öngörülen bütçe içerisinde sunmak üzere; insan kaynaklarına, bilgi ve teknolojiye, yeni yönetim sistemlerine sürekli yatırım yapar, gelişimini bu yönteme dayandırır.

Vizyonumuz

Her geçen gün artarak büyüyen teknolojik sistemleri yakından takip ederek, gerek müşterilerine gerekse çalışanlarına hak ettikleri değeri arttırarak sunmayı "Vizyonu" olarak benimsemiştir.

  • Espri Alüminyum, üstlendiği her işte güvenilirdir; sözünü tutar, işini iyi yapar ve itibarını sürekli yükseltir.
  • Espri Alüminyum, faaliyetlerini ilkesel ve kurumsal değerlere uygun şekilde sürdürme sorumluluğunda olduğunun bilincindedir.
  • Espri Alüminyum, Türkiye ve Bodrum çapında saygın olma hedefinin bilinciyle çalışır ve bu hedefine ulaşır.
  • Espri Alüminyum, aldıkları işleri ve tüm faaliyetlerini, net artı değer üretecek ve fark yaratacak biçimde gerçekleştirir.